Eurolanche organizuje dvanástu Invasion

Eurolanche organizuje dvanástu InvasionFanklub Eurolanche sa znovu vracia do USA.

Najväčší fanklub Colorada Avalanche na svete sa znovu vráti do USA. Eurolanche organizuje v sezóne 2019/20 už dvanásty výlet svojich členov do Colorada pod názvom Eurolanche Invasion XII. Podujatie sa začne 11. februára a skončí sa odletom späť do Európy 27. februára, čím sa zaradí medzi najdlhšie trvajúce Invasion. 

Eurolanche Invasion XII sa po druhýkrát za sebou a celkovo po tretíkrát v histórii fanklubu zúčastní najvyšší počet členov – 12, a to z Českej republiky, Slovenska, Slovinska a Veľkej Británie.

Hlavným bodom programu bude návšteva zápasu pod holým nebom v rámci podujatia 2020 Navy Federal Credit Union NHL Stadium Series medzi Coloradom AvalancheLos Angeles Kings, ktorý sa uskutoční 15. februára na Falcon Stadium v priestoroch Air Force Academy v Colorado Springs. Po zápase proti Detroitu Red Wings z roku 2016 (Invasion VIII) to bude pre Eurolanche druhá návšteva zápasu pod holým nebom.

Okrem tohto duelu si účastníci zájazdu pozrú ďalších päť zápasov Avs v Pepsi Centre proti Ottawe Senators, Washingtonu Capitals, Tampe Bay Lightning, New Yorku IslandersBuffalu Sabres. Na programe budú ešte ďalšie dve stretnutia na ihriskách súperov proti Anaheimu Ducks a Los Angeles Kings. Celkový počet navštívených zápasov sa tak dostane na hranicu osem, čím sa vyrovná historický rekord z predošlej Invasion XI.

Ako už z rozpisu zápasov vyplýva, Invasion XII sa bude odohrávať aj mimo Denveru a štátu Colorado. Jej časť sa prenesie do Kalifornie, kam sa výprava presunie po prvých desiatich dňoch v Denveri. Súčasťou programu tak bude určite prehliadka Los Angeles, ale aj jednodňový výlet do Mexika, do hraničného mesta Tijuana. Po dvojzápase Avs sa členovia fanklubu presunú dodávkou cez časť známej cesty Route 66 do Las Vegas na jednu noc, odkiaľ bude nasledovať dvojdňová cesta popri Grand Canyon až do Denveru.

Do programu Invasion XII sa dostanú tradičné zastávky, ale aj nové miesta, kde sa doposiaľ Eurolanche nedostal. Novinkou bude presun po južnej časti Colorada, kde zástupcovia fanklubu ešte neboli. Samozrejmosťou bude návšteva iných športových podujatí, a to zápasu AHL farmy Colorada Eagles či NBA. Nebudú chýbať stretnutia so súčasnými a bývalými hráčmi Avs, návšteva tréningu Colorada, nekonečné nakupovanie suvenírov a mnoho ďalšieho.

V súčasnosti sa pracuje na konečnej podobe programu Eurolanche Invasion XII, ktorý bude zverejnený pred začiatkom výletu vo februári 2020, ako aj detailné informácie o jeho účastníkoch.

Eurolanche za 12 rokov zorganizoval 11 výletov svojich členov do Colorada a USA. Celkovo 70 členov z 10 krajín si dokopy pozrelo 71 zápasov v rámci projektu Eurolanche Invasion, ktorého súčasťou bol aj zápas pod holým nebom proti Detroitu Red Wings a viacero zápasov Colorada na ihriskách súperov. Okrem Colorada sa účastníci výletov dostali do ďalších 12 amerických štátov a tiež do Kanady a Mexika.

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých desiatich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu. 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
17/09/2019 - 21:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."